Cenník

CENNÍK BIOREZONANČNEJ TERAPIE:

Vstupná diagnostika a základná liečba / 70 €

Na úvodnom sedení trvajúcom cca. 90-120 minút zistíme vašu anamnézu a urobíme biorezonančnú diagnostiku orgánov, záťaží a alergií. Nasleduje základná liečba zameraná na odstránenie blokád, podporu vylučovacích orgánov a konkrétne indikácie. Nastavíme individuálny terapeutický plán, který sa skladá z približne 5 terapií a nahráme biorezonančný čip, který predlžuje efekt terapie a pôsobí do najbližšieho sedenia, kedy vám bude vymenený za nový s ďalšími podávanými terapeutickými programami. Pri prvom sedení je cena čipu zahrnutá v celkovej cene.

Následná biorezonančná terapia / 30 €

Ďalšie terapie závisia od potreby a množstva záťaží v tele, ktoré musíme eliminovať a hlavných terapií pre konkrétne indikácie, sedenia trvajú približne 60 minút, vrátane prípravných programov na opakovanie blokád atď. a nahranie biorezonančného čipu pre predĺženie účinku.

Cena čipu pri následných terapiách / 7 €

Terapia s čipom predlžuje a umocňuje efekt terapie. Doporučujeme ku každej terapii nahrávať aj nový biorezonančný čip, protože vždy obsahuje informácie z práve podávanej terapeutickej liečby, ktorá nie je pri každom sedení rovnaká.

Ďalšie terapie

ANTINIKOTÍNOVÁ TERAPIA - odvykanie od fajčenia / 70 €

Špeciálna biorezonančná terapia trvajúca hodinu, zahŕňajúca obmedzenie chuti na cigarety a osvedčené podporné kroky na odblokovanie psychickej a všeobecnej závislosti, vrátane biorezonančného čipu.

ANTIALKOHOLOVÁ TERAPIA  / 80 €

OBMEDZENIE CHUTI NA SLADKOSTI / 40€

Terapia je zameraná na elimináciu neprekonatelných chutí na sladké. Trvá hodinu vrátane podporných krokov na odblokovanie závislostí na sladkostiach.

ANTISTRESOVÁ TERAPIA PRE MANAŽÉROV a PODNIKATEĽOV / 60€

Na prevzatie: cenník vo verzii docx

Biorezonancia Bicom optima: