Pre vaše zdravie

ČO JE SOMATEX A AKO FUNGUJE?

Somatex je "prístroj", ktorý harmonizuje prostredie, v ktorom žijeme...

Princíp fungovania Somatexu vychádza z poznatkov a výskumov minerálov a pôsobenia ich vibrácií na prostredie a ľudský organizmus. Somatex riadene uvoľnuje energie minerálov rozostavených vo svojom jadre.

SOMATEX vseobecne foto

Každý minerál "vibruje" na určitej frekvencii a má schopnosť túto vibráciu vyžarovať do okolia a tým ho ovplyvňovať. Z tohto poznatku vychádza aj liečebné alebo liečiteľské využitie drahých kameňov, ktoré sa ale obvykle obmedzuje len čiastočne na použitie jednotlivých kameňov. V mineráloch sa ukrýva nepredstaviteľné množstvo energie, ktorú dodnes nedokážeme úplne využiť.

Zistilo sa, že ak necháme určité minerály v presnom stanovenom postavení pôsobiť spoločne, ich vzájomne sa podporujúce vibrácie dokážu vyladiť okolité prostredie a vybrané javy ako geopatogénne zóny alebo iné vplyvy, ktoré tiež vibrujú v určitom frekvenčnom rozpätí.
Takto dochádza k rušeniu vplyvu negatívnych vibrácií a k nastoleniu harmonického prostredia pre dlhodobo spokojný a zdravý život plný energie.

A preto Somatex...

Modely a ceny

SOMATEX QUANTUM / 300 eur

SOMATEX QUANTUMUmiestňuje sa v priestoroch kde sa denne pohybuje väčšie množstvo ľudí a eliminuje ich energie. Je vhodný do biorezonančných stredísk, ordinácií, masážnych a kozme­tických salónov, obchodov a firiem, kde prístroj zaznamenal veľmi pozitívne referencie. Tento model sa odporúča aj pre tých, ktorí často prespávajú v hoteloch, kde sa nachádzajú všetky druhy zón a môžu si ho nosiť na cesty so sebou.


SOMATEX LUMEN / 200 eur

SOMATEX LUMENOdstraňuje všetky druhy geopatogénnych zón, vodných krížov, Curryho a Hartmannových pásov, čím podporuje spustenie regeneračných procesov v tele človeka a zvierat v jeho okolí.


SOMATEX HARMONIE / 300 eur

SOMATEX HARMONYMá doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesní. Vzhľadom k nechemickej ceste dochádza k ich likvidácii v priebehu jedneho až troch mesiacov.


SOMATEX ATLANTIK / 300 eur

SOMATEX ATLANTIKUpravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody, podľa výskumov dr. Masara Emota.


SOMATEX MEDIC / 500 eur

SOMATEX MEDICTento model je kombináciou Sometexu Quantum a Harmonie. Medic je vodný pre nemocnice, kliniky, ordinácie, biorezonančné strediská, masážne a kozmetické salóny.